Muzika a výstava pro nezaujaté lidi

Publikováno 13. 11. 2009 v rubrice Přehled akcí « zpět « úvod

Phil Shoenfelt & Southern CrossV listopadu se prostory v Kulturním domě Na Letním v Mariánském Údolí opět promění v galerii a hudební klub, které budou hostit 20 vystavujících a koncert 3 kapel. Vernisáže dne 21. 11. 2009 se zúčastní také zahraniční osobnost – Phil Shoenfelt (GB) s kapelou Southern Cross. Muziku a výstavu zahájí olomoucká skupina Narcotic Fields, na afterparty po hlavním programu zahrají místní Neverlay.

Muzika pro nezaujaté uši (no. 7) / sobota 21. listopadu 2009

Pozvánka na vernisáž Výstavy pro nezaujaté oči a Muziku pro nezaujaté ušiProgram večera:

Během koncertů proběhne videoprojekce a součástí večera bude i ukázka bodypaintingu – malování na nahé ženské tělo. Pro hosty bude otevřen nekuřácký bar s bohatým občerstvením včetně vegetariánské kuchyně.

  • Vstupné: 150,-

Výstava pro nezaujaté oči (no. 4) / po 23. – čt 26. listopadu 2009

K vidění budou malby, kresby, fotografie, grafika, bodypainting ad. Svá díla vystaví místní a regionální výtvarníci:

Jana Dočkalová, Marie Fialová, Fabian Horvath, Jan Kolář, Ivo Krkoška, Petr Macháček, Petr Mokroš, Vítězslav Novák, Petr Palarčík, Petr Plíska, Vladimír Pospíšil, Daniela Pospíšilová, Leoš Rotrekl, Jan Skácelík, Michaela Stejskalová, Jakub Stratil, Juraj Šefčík, Svatopluk Zatloukal, Roman Zedek, Pavlína Žlabová.

Informace k průběhu výstavy:

Katalog - Výstava pro nezaujaté oči IV.Zahájení (vernisáž s muzikou) 21. 11. 2009 a pokračuje dále v týdnu 23. - 26. 11. 2009 vždy od 14 do 18 hod. pro veřejnost zdarma. Na výstavě bude k dispozici katalog s informacemi o zúčastněných umělcích. Místo - horní foyer a klubovna v Kulturním domě Na Letním v Hlubočkách - Mariánském Údolí. Další informace o výstavě včetně exurzu do historie místní alternativní kultury naleznete v článku Vladimíra Pospíšila.

Další informace:

Fotogalerie z loňského ročníku muziky a výstavy:

Rubrika: Přehled akcí |  
Možnosti sdílení: Více |

Kalendář akcí a událostí v Hlubočkách:

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.