Minikáry opět z Posluchova do údolí

Publikováno 30. 04. 2009 v rubrice Přehled akcí « zpět « úvod

Právě nám začala další minikárová sezóna. Po několika závodních víkendech v Česku a na Slovensku se znovu sejdeme u nás na kopci. O víkendu 20. a 21. června 2009 se budou u nás konat dva seriálové závody minikár. V sobotu Mistrovství České republiky a v neděli Český Pohár.

Mistrovství ČR v minikárách / Hlubočky - Mar. Údolí V loňském roce se u nás sešlo 85 závodníků, což byla absolutně největší účast na závodech v roce 2008. Jezdci byli spokojeni nejen s organizací, ale i s ubytováním na Radíkově u věže.

Také letos chceme připravit kvalitní zázemí a pro diváky chystáme doprovodné akce. Všeobecná zdravotní pojišťovna bude mít stánek s prezentací výhod pojištění. Také budete moci ochutnat patentovanou výživu z článku zpravodaje ,,Zdravá snídaně nebo večeře…”

Mistrovství ČR v minikárách / Hlubočky - Mar. Údolí Tuto sezónu máme zase o dalšího jezdce víc a další zájemci jsou srdečně vítáni. Vzhledem k přátelskému kolektivu jezdců a doprovodů se na každé závody moc těšíme, je to taková rodinná záležitost. Vyrazit s dětmi na závody, pobavit se s přáteli, projet celou republiku, zastavit se na zajímavých místech a v neděli večer přijet utahaní domů a těšit se na další víkend, třeba na opačném konci republiky. Po třech závodních sezónách už máme několik oblíbených míst, kam se rádi každoročně vracíme a doufáme, že takovým místem pro ostatní závodníky bude i Mariánské Údolí.

Upozorňujeme naše příznivce, že nadále fungují naše webové stránky www.minikary.xf.cz, kde najdete kalendář závodů na letošní rok, výsledky a přehled všech jezdců našeho klubu. Přijďte se tedy třetí červnový víkend podívat na sportovní klání a podpořit náš klub.

Tréninkové jízdy začínají v 9 hodin a závodní jízdy kolem poledne, vyhlášení vítězů předpokládáme kolem 16-té hodiny.

Můžete si také přečíst článek o Mistroství ČR v minikárách v roce 2008 nebo prohlédnout fotogalerii z téhož ročníku.

Budeme se na vás těšit.
Za členy Minikár Klubu Hlubočky Alice Bohačíková

Fotogalerie - Mistrovství ČR v minikárách 2008:

Rubrika: Přehled akcí | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Kalendář akcí a událostí v Hlubočkách:

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.