Minikár klub Hlubočky má letos 3 mistry republiky

Publikováno 20. 11. 2012 v rubrice Sport « zpět « úvod

Závodníci z HlubočekLetošní rok je doposud nejúspěšnější v historii Minikár klubu Hlubočky. Ve třech kategoriích se naši jezdci umístili na prvním místě a získali tak titul Mistr republiky pro rok 2012.

V kategorii M1(4–8 let) zvítězil Lukáš Bodinek, jeho bratr Tomáš Bodinek skončil nejlépe z kategorie M2 (9–12 let) a také Antonín Bohačík si vybojoval první místo v Mistrovství ČR v kategorii M3 (13–16 let), kterou tímto opouští jako mistr republiky a v příští sezoně jej budeme vídat již ve vyšší kategorii s číslem začínajícím čtverkou.

Vyhlášení cen Autoklubu ČR v PrazeU bratrů Bodinkových také určitě stojí za zmínku všechna první místa v Evropském poháru a v seriálu Poháru Autoklubu ČR, letos byli prostě bezkonkurenčně nejlepší. Také Michaela Bohačíková se svým prvním místem v Evropském poháru a druhým místem v Poháru AČR neztratila ani po přechodu do vyšší věkové kategorie M4 (hoši 19–21 let, dívky a ženy od 19 let).

Nejlepší závodníci všech klubů se jako každoročně sešli na Vyhlášení v prostorách Autoklubu ČR v Praze. Letos ceremoniál proběhl 3. listopadu a všichni vítězové si to hezky užili, podívali se do hlavního města a rozloučili se s kamarády před zimní minikárovou přestávkou.

Podrobné výsledky najdete jako vždy na našich webových stránkách www.minikary.xf.cz, letos se máme opravdu čím pochlubit.

Závodníci z HlubočekV příštím roce budeme pořádat 2 závody ze seriálu Poháru Autoklubu ČR, v připravovaném kalendáři závodů máme potvrzen termín 8.–9.června 2013 a také máme slíbeno další představení loutkového divadla ELF z Prahy.

Zájemcům o náš sport připomínáme kontaktní e-mail: bohacikhlubocky@email.cz (další spojení na nás najdete na webových stránkách v menu „kontakty“)

Na závěr chceme poděkovat všem sponzorům za podporu a těšíme se na spolupráci v příštím roce.

Alice Bohačíková, Minikár Klub Hlubočky v AČR

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.