Maškarní karneval pro děti

Publikováno 01. 03. 2010 v rubrice Kultura, Školy a školky « zpět « úvod

Maškarní karneval v Mariánském ÚdolíV sobotu 27. 2. 2010 se na sále Kulturního domu v Mariánském Údolí konal jubilejní 10. dětský maškarní karneval, na který přišlo kolem 400 návštěvníků.

Z toho bylo asi 200 dětí v maskách, po sále poletovali motýlci, včelky i čarodějnice na košťatech, tancovali rytíři, princezny a mnoho dalších pohádkových postav. Z tohoto množství kostýmů musela porota vybrat tři nejlepší, což byl opravdu těžký úkol, nakonec zvítězila Pipi dlouhá punčocha, indián a kuchařka.

Maškarní karneval v Mariánském ÚdolíPolovinou programu nás provázel šašek Viky, ten si pro děti připravil mnoho zajímavých her a soutěží. Čekalo nás i vystoupení taneční skupiny RYTMUS Olomouc, v němž jsme mohli vidět žáky naší školy. Na závěr tohoto programu byla připravena bohatá tombola. Po vylosování všech cen se s námi šašek Viky rozloučil a následovala diskotéka p. Koska. Tančili a bavili se děti i dospělí.

Poděkování patří:

  • maminkám, které připravily občerstvení – p. Černíkové, p. Janišové, p. Kubáčové, p. Kuběnkové, p. Polzerové, p. Rakusové, p. Smrčkové st., p. Šaichové, p. Šiškové a p. Vychodilové
  • sponzorům za věnování cen do tomboly – firmě Balus – p. Hlobilové, České spořitelně – p. Hrubé, Vodoinstalatérství Romana Fialy
  • maminkám obsluhujícím v baru – p. Frankové, p. Maráčkové, p. Prášilové, p. Vachlerové
  • p. Prečové za vyhodnocení masek
  • p. Stloukalové za přípravu tanečního vystoupení

Michaela Niklasová, ZŠ Mariánské Údolí

Fotogalerie z maškarního karnevalu:

Autor fotografií: Petr Plíska

Rubrika: Kultura, Školy a školky | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.