Malá Proseč Terézy Novákové

Publikováno 12. 05. 2012 v rubrice Školy a školky « zpět « úvod

Nikola Hlavíková a Markéta HrubešováVyhlášení celostátní soutěže mladých autorů poezie „Malá Proseč Terézy Novákové“, které se zúčastnila žákyně páté třídy naší školy Nikola Hlavíková, se uskutečnila v Proseči u Skutče, kam jela Nikola se svými rodiči na předávání cen. Umístila se na krásném třetím místě s básničkou Papírový drak.

Úspěšně tak reprezentovala naši školu, za což jí patří velké poděkování. Patronkou IX. ročníku celostátní soutěže v literárním projevu dětí „Malá Proseč Terézy Novákové“ byla známá herečka Markéta Hrubešová.

Blahopřejeme! Mgr. Lucie Hladíková, ZŠ Hlubočky

Báseň Papírový drak

Letí si drak nad oblaky
kouká, kouká na vlaky.

Vlak si hučí hů, hů, hů,
máme dobrou náladu.

Místo slunce, místo mraků
je dnes nebe plné draků.

První, druhý, vedle třetí,
smutným nebem radost letí.

Nikola HlavíkováRodiče Nikoly napsali krátkou zprávu o tom, jak slavnostní předávání cen proběhlo!

Dne 12. 5. 2012 jsme se zúčastnili s naší dcerou Nikolou Hlavíkovou vyhodnocení IX. ročníku celostátní soutěže v literárním projevu dětí „Malá Proseč Terézy Novákové“ v Proseči u Skutče. Akce se zúčastnilo dvanáct dětí i s rodiči a pedagogy. Byli jsme přijati panem starostou Janem Macháčkem. Prohlédli jsme si i místní muzeum dýmek.

Po společném obědě proběhlo vyhodnocení a předání cen všem úspěšným tvůrcům, mezi kterými byla i naše dcera Nikola Hlavíková ze Základní školy v Hlubočkách. Tímto bychom jí chtěli poděkovat za snahu a píli, ať se jí daří v další tvorbě. Též poděkování patří paní učitelce třídní Lucii Hladíkové za podporu a pomoc při přípravě a paní ředitelce Libuši Balášové za umožnění těchto aktivit.

Manželé Hlavíkovi

Rubrika: Školy a školky |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.