Lyžařské závody City rodina 2012 ve Skiareálu Hlubočky

Publikováno 27. 01. 2012 v rubrice Přehled akcí, Sport « zpět « úvod

Skiareál Hlubočky pro své návštěvníky připravil další sérii večerních závodů City Rodina 2012, která se bude konat na Cukráku již pátým rokem. Závodit se bude v kategorii dospělý + dítě, nejdůležitější podmínkou je, aby jel jeden v kategorii dospělých a druhý v kategorii dětí.

Ilustrační fotoPodmínky pro lyžování jsou nyní velmi příznivé, během týdne napadl přírodní sníh, navíc provozovatelé sjezdovku intenzivně zasněžují celou noc i během dne. K dispozici je nový bezdotykový odbavovací systém a v provozu jsou všechny vleky včetně nového dvoumístného, který byl nainstalován letos na podzim.

Závody pro všechny

Propozice závodů City Rodina 2012Závodů se mohou zúčastnit všichni lyžaři včetně méně zkušených, závodníkům s lyžařskou licencí a starším dětem bude připočítán časový handicap. Série pěti závodů začíná v 30. 1. 2012 a bude probíhat každé další pondělí od 17 hod. Disciplínou je obří slalom, vítězové si rozdělí částku 20 tisíc korun. Přihlásit se můžete na emailové adrese info@skiarealhlubocky.cz nebo osobně na místě před začátkem závodů.

O víkendu startuje provoz také lyžařská škola. Na letošní lyžařskou sezónu se ve skiareálu chystá ještě maškarní karneval na sněhu a lyžařské závody Kaprun Cup, který je naplánován na poslední den jarních prázdnin 11. 3. 2012.

Více info na www.skiarealhlubocky.cz

(ppl)

Mohlo by vás také zajímat:

Online webkamera ve Skiareálu Hlubočky:

Skiareál Hlubočky - webkamera sjezdovka

Rubrika: Přehled akcí, Sport |  
Možnosti sdílení: Více |

Kalendář akcí a událostí v Hlubočkách:

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.