Lesní dobrodružství aneb podzimní sportovní odpoledne

Publikováno 27. 09. 2011 v rubrice Sport, Školy a školky « zpět « úvod

Lesní dobrodružství aneb podzimní sportovní odpoledneZačal nám nový školní rok a maminky ze SRPDŠ společně s učitelkami Mateřské školy Hlubočky Dukla připravili na páteční odpoledne 16. 9. 2011 pro děti z mateřinky „Lesní dobrodružství“ aneb podzimní sportovní odpoledne.

Plánovanou trasu absolvovali děti společně s rodiči, kdy na startu každé dítě dostalo plán trasy okolním lesem a během cesty, na pěti zastaveních, děti plnili zábavné úkoly. Svůj um a dovednost si děti prověřily například přeskokem přes potok, hledáním hub v lese, smrkovou šiškou se snažily trefit do terče a od veverky si vysloužily kaštan, který musely bezpečně přinést až do cíle.

Houby v leseZa každé úspěšné splnění úkolu si děti zasloužily sladkou odměnu již na jednotlivých stanovištích a sladká odměna, zlatá čokoládová medaile, čekala na všechny zdatné soutěžící i v cíli trasy na zahradě MŠ. Opět bylo pro děti i rodiče připraveno oblíbené občerstvení a společné posezení s párkem v rohlíku a grilovanou klobásou zpříjemnilo slunečný páteční podvečer všem účastníkům. I když přišlo málo dětí, podzimní sportovní odpoledne v MŠ se vydařilo.

Silvie Táborská

Mohlo by vás také zajímat:

Fotogalerie k článku:

Foto: Silvie Táborská

Rubrika: Sport, Školy a školky |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.