Konec školního roku v ZŠ Hlubočky

Publikováno 21. 07. 2008 v rubrice Školy a školky « zpět « úvod

Konec školního roku v ZŠ HlubočkyRušný život prožili žáci před koncem školního roku. Akce stíhala akci, a mezi ty stěžejní bych zařadil sportovní hry Mikroregionu Bystřička, které letos pořádal Velký Újezd. Drobný problém s dopravou operativně vyřešila tajemnice obecního úřadu a vše další již klapalo. Počasí i krásné zázemí stadionu při ZŠ v Újezdě, připravené občerstvení i atrakce, které sportování doplnily. Chtěl bych poděkovat všem žákům obou škol, kteří reprezentovali naši obec a vyzdvihnout ty, kteří dokázali všechny svoje vrstevníky porazit.

Konec školního roku v ZŠ HlubočkyPřed začátkem prázdnin proběhlo slavnostní zakončení školního roku 2007/08 ve školách i školkách, kterých je obec zřizovatelem. V mateřinkách se svým vystoupením pochlubili všichni předškoláci a ukázali, co už před nástupem do 1. třídy umí. V Hlubočkách - Dukle měli připravené poměrně náročné vystoupení, do kterého se ale zapojili všechny děti, v Mariánském Údolí nám předvedli jednoduchou a o to víc milou a upřímnou ukázku.

Výuka ve školách v Mariánském Údolí a Hlubočkách byla uzavřena klasicky jednoduše rozdáním vysvědčení. Pro žáky, kteří ukončili výuku na zdejší škole, bylo připraveno slavnostní rozloučení již 25. června v obřadní síni obecního úřadu.

Miroslav Dosoudil

Rubrika: Školy a školky | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.