Konec roku netradičně

Publikováno 02. 07. 2011 v rubrice Školy a školky « zpět « úvod

Deset měsíců ve škole uběhlo jako voda a teď už se všichni moc těšíme na prázdniny. Aby konec školního roku byl ještě zábavnější, vyhlásili jsme pro děti soutěž „Hlubočky mají talent“.

Konec roku v ZŠ HlubočkyDo finále se probojovalo patnáct vystoupení. Dvacet tři žáků předvedlo zpěv, tanec, žonglování, vtipy, svoji paměť i hru na hudební nástroje. Rodiče a děti sledovali jejich vystoupení a na konci dávali svému favoritovi hlasy. Dohromady hlasovalo 211 diváků.

Vítězkou se stala Dajána Kašparová z devátého ročníku, která za svůj dokonalý tanec salzy dostala 56 hlasovacích lístků. Všichni účinkující získali za snahu a talent dárek – čokoládu a plyšové zvířátko, který jistě potěšil.

Konec roku v ZŠ HlubočkyJakmile Hlubočky našly svůj talent, začala diskotéka, na které se vyřádili děti i dospělí. V průběhu celého slunečného odpoledne si mohly děti zahrát různé hry na školní zahradě. Nechybělo ani občerstvení - grilované maso, slané tyčinky a chipsy, nealko nápoje, ale i pivo pro dospělé.

Konec roku se opravdu vydařil, sluníčko svítilo, děti a rodiče tancovali i zpívali, prostě pohoda, jak má být. Teď už zbývá si jen přát krásné počasí na prázdniny i dovolenou a všem, aby si užili co nejvíce letních dnů a nabrali sílu a chuť do dalších školních i pracovních povinností.

Akce se vydařila také díky finanční podpoře Obecního úřadu Hlubočky. Velice nás potěšilo, že se jeho zástupci naší akce také osobně zúčastnili.

Mgr. Lucie Hladíková, ZŠ Hlubočky

Fotogalerie z konce školního roku v ZŠ Hlubočky:


Zdroj: Fotogalerie družinky ZŠ Hlubočky

Video: Konec roku v ZŠ Hlubočky

Fotogalerie - rozloučení se žáky 9. třídy na obecním úřadě:

Autor: Pavel Rozsíval

Rubrika: Školy a školky | Téma: ,  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.