Jaký byl Pohádkový les na Posluchově?

Publikováno 08. 07. 2010 v rubrice Kultura, Školy a školky « zpět « úvod

Dne 26. května 2010 uspořádal Klub maminek a dětí Broučci akci s názvem “Pohádkový les” v okolí Posluchova. Pohádkového lesa se zúčastnilo 197 zapsaných dětí v doprovodu rodičů, tet a strýců nebo prarodičů…

Pohádkový les na Posluchově 201013 pohádkových stanovišť v lese

Čekala na ně procházka převážně lesem v délce 3 km, kde bylo připraveno 13 stanovišť s úkoly a odměnami. Když děti splnily všech 13 úkolů, čekal je v cíli princ s princeznou, hračka, občerstvení a diplom. Před startem se mohly děti povozit na poníkovi a v cíli na “fréze” kolem Posluchova, nebo se výtvarně vyřádit v dílničce, kde si mohly buď něco pěkného namalovat, nebo si udělaly třeba náhrdelník z těstovin.

Skupina historického šermu si připravila představení O zakleté princezně. Pro ty, co ještě měli dostatek sil byla připravena i dětská diskotéka a pro hladové občerstvení.

Pohádkový les na Posluchově 2010Klub maminek a dětí Broučci děkuje:

Paní Klementové za pomoc a užitečné rady, hasičům za zajištění občerstvení, obecní policii, Klubu civilizačních chorob, stanici mladých techniků a hlavně turistickému kroužku, panu Procházkovi za zprostředkování jízdy na poníkovi a všem ostatním dobrovolníkům, protože bez nich by se pohádkový les nemohl uskutečnit.

Pohádkový les na Posluchově 2010Dále děkujeme sponzorům, kterými byli:

Obec Hlubočky, hračky Mihaj, Autobenex, Sdružení Šrámek - Komárek - autoservis a pneuservis, Adam Stloukal - autoservis, Česká spořitelna a. s., Raiffeisen stavební spořitelna - ing. Hana Kosková, Skanska, Mora, Restaurace V Udolí - Jiří Vacek, Vinárna - bar Na letním, potraviny - Vojtěch Palacka, večerka - Zuzana Škrdová, drogerie - Naďa Uhlířová, galanterie - Hana Číhalíková, obec Mrsklesy, Profit.

Pohádkový les na Posluchově 2010Ještě jednou moc děkujeme a doufáme, že se příští rok zase v hojném počtu sejdeme.

Mohlo by vás také zajímat:

Fotogalerie k článku:

Rubrika: Kultura, Školy a školky |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.