IX. ročník turnaje mikroregionu v tenise čtyřher

Publikováno 24. 06. 2012 v rubrice Sport « zpět « úvod

V pátek 22. 6. 2012 se na kurtech v Hlubočkách uskutečnil již IX. ročník tenisového turnaje mikroregionu Bystřička ve čtyřhrách. Jak se na těchto turnajích již stalo tradicí, zúčastnili se ho jak zástupci obcí mikroregionu, tak přátelé z okolí a spolupracujících firem, kteří byli rozlosováni do schématu 32 účastníků.

Vítězové turnajeHrála se soutěž ve čtyřhrách stejně jako v minulých ročnících turnajů v tenise i stolním tenise tzv. „promiskuitním“ systémem, kdy v základních skupinách se hrají čtyři zápasy pokaždé s jiným vylosovaným partnerem. Hráči s největším počtem vyhraných gamů pak postupují do finálové skupiny a ostatní do nižších skupin.

Hrálo se urputně od rána po celý den a nakonec se z vítězství radovala dvojice Janíček–Pazdera ml., na druhém místě se umístila dvojice Vysloužil–Filípek a na třetím místě pak dvojice Dohnal–Chromec.

I tato jedna z mnohých sportovních a společenských akcí, pořádaných letos Mikroregionem Bystřička, měla dobrou úroveň a její účastníci se již těší na další X. ročník v příštím roce.

Ing. Antonín Plíska, místostarosta Hlubočky

Fotogalerie: Tenisový turnaj mikroregionu Bystřička 2012

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.