IV. školní ples

Publikováno 24. 02. 2011 v rubrice Kultura, Školy a školky « zpět « úvod

Jako každoročně, tak i letos naše škola pořádala tradiční ples, který uzavíral plesovou sezonu v Hlubočkách. Každému zasvěcenému je jasné, že přípravy začaly už v září. Nechtěli jsme nechat nic náhodě. A je na každém z vás, kdo jste tam byli, zda jsme udělali dobře.

Lístky v předprodeji byly prodané tak rychle, že se ozývaly i námitky z řad zájemců, jak je to možné? Něco málo jsme přidali, ale nemohli jsme sál nafukovat do nekonečna.

Na úvod módní přehlídka

IV. školní ples

V den konání plesu bylo vše připravené a my byly napnuté, jak vše dopadne. Na uvítanou každý návštěvník dostal malý dáreček, nakoupil si lístky do tomboly a podíval se, co pěkného ho v tombole čeká. A tak jako vstupenky, tak i lístky do tomboly byly okamžitě rozebrány.

Ples zahájil „pan školník“ v podání průvodce celého večera pana Miroslava Rotha, pár slov na úvod přidala i paní ředitelka Libuše Balášová a večer plný zábavy a dobré pohody mohl začít. Na úvod vystoupila naše děvčata s módní přehlídkou zimních modelů do školy, na lyžování i z maminčiny skříně.

IV. školní plesPozdrav z Talentmánie na plese

Do večerního programu se nám podařilo pozvat taneční skupinu Rytmus z Olomouce s vystoupením Voda. Kdo si říká, že už to viděl, má pravdu. Jednalo se o finálové vystoupení z pořadu televize Nova Talentmánie. A že to bylo vystoupení nádherné, vám nemusím ani říkat.

Zlatý hřeb večera - Boney M a Divoké kočky

Skupina Boney H na školním pleseTěsně po půlnoci, jak je na našem plese zvykem, se o překvapení večera postarala taneční skupina BONEY H z Hluboček. Vystoupení zaujalo všechny účastníky plesu, kteří vydrželi po celou dobu stát a skandovat pod podiem. Celý program uzavřela travesti show Divokých koček z Ostravy. S nimi budeme mít možnost se setkat na celovečerním vystoupení v Mariánském Údolí ještě v květnu. Celý večer hráli k tanci hudební skupina L. I. F. Ivo Mráze z Olomouce a DJ Miroslav Roth.

Všechno krásné a vydařené jednou musí skončit, a tak skončil i náš ples. Kdo litujete, že jste tam nebyli, máte možnost vše s námi zažít příští rok 18. 2. 2012 na jubilejním V. školním plese.

Mgr. Libuše Balášová, ZŠ Hlubočky

Video: IV. Školní ples

Video: Travesti show - Divoké kočky

Autor videí: Jaroslav Polcer

Fotogalerie: IV. Školní ples

Autor: Petr Plíska

Rubrika: Kultura, Školy a školky | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.