III. ročník turnaje Mikroregionu Bystřička v malé kopané

Publikováno 03. 12. 2010 v rubrice Informace z okolí, Sport « zpět « úvod

Jednou z posledních společných akcí mikroregionu Bystřička v roce 2010 byl III. ročník turnaje v malé kopané. Ten se uskutečnil v sobotu 27. 11. 2010 za účasti družstev deseti obcí mikroregionu.

III. ročník turnaje Mikroregionu Bystřička v malé kopanéHlubočky zastupovali Draci, kteří tento sport provozují v Hlubočkách-Dukle. Zejména v utkáních týmů, jež postoupily ze základních skupin, byla vidět velmi dobrá úroveň hráčů i celých týmů.

Družstva byla vylosována do dvou základních skupin, jejichž utkání systémem „každý s každým“ v délce 2×10 minut se hrála ve sportovních halách ve Velké Bystřici a v Hlubočkách.

Ze skupiny v Hlubočkách, kde mezi sebou hrála družstva Hluboček, Velkého Újezdu, Doloplaz, Bystrovan a Přáslavic, postoupila mezi poslední čtyři družstva Doloplaz a Hluboček. Ze skupiny ve Velké Bystřici pak postoupila družstva Velké Bystřice a Svésedlic.

Exibiční utkání Horňáků a Dolňáků Mikroregionu BystřičkaV semifinalovém utkání družstvo Hluboček podlehlo Velké Bystřici 0:1 a v souboji o třetí místo porazilo družstvo Svésedlic 6:1 a obsadilo konečné třetí místo. Ve finále porazila Velká Bystřice Doloplazy 3:1 a stala se vítězem celého turnaje.

Ve vloženém exhibičním utkání se utkala družstva „Horňáků“ a „Dolňáků (Hlubočky, Velká Bystřice, Mrsklesy, Bukovany a Bystrovany), reprezentované starosty a místostarosty jednotlivých obcí mikroregionu.

Dle plánu společných akcí mikroregionu Bystřička se bude většina těchto akcí opakovat i v roce 2011, nejbližší akcí pak bude společný ples města Velká Bystřice a mikroregionu Bystřička, a to na zámku ve Velké Bystřici v sobotu 22. 1. 2011.

Ing. Antonín Plíska, místostarosta

Rubrika: Informace z okolí, Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.