II. hasičský ples byl dobrou volbou na sobotní večer

Publikováno 31. 01. 2010 v rubrice Kultura, Černá kronika, policie a hasiči « zpět « úvod

Předtančení na hasičském pleseKdo byl loni na hasičském plese ví, že hasiči z Hluboček umí uspořádat dobrou zábavu. Letošní ples se poučil z loňských nedostatků, kdy návštěvníci loňského plesu nebyli příliš nadšeni z hudby a tento handicap jsme napravili.

Při volbě data uspořádání plesu jsme se náhodou trefili do termínu konání plesu Mikroregionu Bystřička, což byla velká konkurence, ale věřili jsme tomu, že místní dají přednost „domácí“ zábavě a náš ples navštíví. Už předprodej vstupenek dávala tušit, že letošní ples nebude propadák a „plný dům“ návštěvníků v sobotu 30. ledna 2010 nám dal za pravdu.

II. hasičský ples - SDH HlubočkyKdo přišel udělal opravdu dobře! Obsluha baru na jedničku, ale o tom nikdo, kdo byl na obecním plese, nepochyboval. Hudba? 100% zlepšení! Tombola skutečně bohatá! Program jsme obohatili o videoprojekci. Oko diváka určitě potěšilo předtančení mladých tanečníků i jejich dospělých kolegů Lukáše Pravdy a Simony Spáčilové. Zábava nám vydržela až do časných ranních hodin a to, že se se na našem plese zastavili i návštěvníci plesu mikroregionu při jejich návratu domů, považuji za největší odměnu.

II. hasičský ples - SDH Hlubočky DuklaZkrátka ples hasičů se povedl a nasadil laťku hodně vysoko. Za to patří dík nejen hasičů, kteří se vzorně starali o návštěvníky, ale i obecnímu úřadu který ples podpořil a všem sponzorům tomboly plesu, ať už malým či velkým. Plesová sezona v Hlubočkách ještě nekončí, a tak se ještě určitě pobavíme na školním plese 6. března 2010, na který bych rád příznivce plesů rád upozornil. Návštěvníkům plesu jménem sboru děkuji za návštěvu a budeme se společně těšit na další III. hasičský ples, který příští rok pro Vás určitě uspořádáme.

Text: Ing. Zbyněk Brázdil, Foto: Petr Plíska

Plesová sezóna 2010 v Hlubočkách:

Fotogalerie z hasičského plesu:

Rubrika: Kultura, Černá kronika, policie a hasiči | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (1)

  1. Radka (02.02.2010 - 22:47) odpovědět IP: 77.48.155.243

    všichni tam vypadají skvěle,fakt super.

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.