Hlubočský Hollywood aneb byli jsme na školním plese

Publikováno 25. 02. 2013 v rubrice Kultura, Školy a školky « zpět « úvod

Školní ples 2013Závěr plesové sezony v Hlubočkách patří tradičně našemu školnímu plesu. A abychom se neopakovali a trochu oživili plesový rej, tak jsme se pro letošek nechali inspirovat filmem, filmovými hvězdami.

Nadešla sobota 16. února a do Mariánského Údolí se začínala sjíždět filmová elita.

Moderátor plesu pan Miroslav Roth přivítal nejen Elišku Balzerovou, Jiřího Bartošku a další známé herce a herečky nejen české, ale i zahraniční, a současně Vás všechny, kteří jste si na tento večer udělali volno a přišli jste za námi. A myslím, že bylo na co se koukat.

Taneční skupina Rytmus Olomouc

Jako první vystoupila taneční skupina Rytmus

Tradičně vítáme své hosty drobnými dárky – tentokrát šlo o filmové téma, tudíž jste vlastně šli do kina a obdrželi kornout popcornu a plechovku coca coly. A představení mohlo začít. A také, že začalo. Jako první vystoupila taneční skupina Rytmus Olomouc se svým programem Hollywoodské hvězdičky. Mezitím se tančilo, rozbalovala se ruličková štěstíčka, popíjelo se a hodovalo.

Mažoretky z Brodku a bubeníci Jumping Drums

Kdyby ZŠ Hlubočky pořádala příští školní ples v roce 2014 jako ples v kostýmech, přivítal(a) bych to a akce se v kostýmu zúčastnil(a)

Nahrávám ... Nahrávám ...
Následovalo vystoupení mladých a krásných mažoretek z Brodku u Přerova a před půlnocí nás rozvášnily bubny olomoucké skupiny bubeníků Jumping Drums. A to byla teprve jízda! Nejenže se to krásně poslouchalo, ale téměř všechny přítomné vystoupení zvedlo ze židlí a aplaus byl nekonečný. Škoda, že tento neskutečný zážitek trval pouhých patnáct minut. Ale ples nekončil a jelo se dál.

Video: Školní ples aneb Hlubočský Hollywood

Video: Jaroslav Polcer

Půlnoční překvapení na plese - sestry v akci

Půlnoční překvapení obstaraly sestry v akci

Hlavní tombola měla letos opravdu hodnotné ceny, a tak se losovalo a těšilo se, že vyhraje právě ten váš los. Program zakončilo jako vždy půlnoční překvapení – tentokrát z filmu Sestra v akci. Sbor jeptišek začal pozvolna, ale v závěru to pěkně rozjel. Do konce plesu zbývaly už jen 2 hodiny, a tak se konečně dostalo více času na tančení v doprovodu skupiny Gibon ze Zlína.

Nezbývá mi, než poděkovat všem, kdo jste tam byli, že jste podpořili školu a také se pobavili. Poděkování patří i sponzorům, bez kterých by ples nebyl plesem. A třetí, poslední poděkování patří vám, kteří jste se nemalou měrou podíleli na zajištění celého plesu. A myslím si, že úspěšného plesu.

Mgr. Libuše Balášová, ředitelka ZŠ Hlubočky

Fotogalerie: Školní ples 2013

Foto: Petr Plíska, Jaroslav Polcer

Rubrika: Kultura, Školy a školky | Téma: ,  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.