Hlasujte pro Hlubočky.eu v soutěži o Zlatý erb 2010

Publikováno 09. 02. 2010 v rubrice Co se děje v obci « zpět « úvod

Sdružení Zlatý erb letos vyhlásilo 12. ročník soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí. Hlubočky se této soutěže zúčastní vůbec poprvé prostřednictvím tohoto diskusního webu.

Logo Zlatého erbuCílem soutěže je podpořit modernizaci veřejné správy ve vztahu k informování občanů a přispět tak k co možná nejkvalitnějšímu životu ve městech a obcích České republiky. Zlatý erb je organizován v krajských kolech a v navazujícím kole celostátním. Do celostátního kola pak postupují jednotliví vítězové krajských kol.

V Olomouckém kraji se tento rok do soutěže přihlásilo devět měst a dvanáct obcí se svými webovými stránkami. V kategorii o nejlepší elektronickou službu Olomouckého kraje se pokusí mimo Hlubočky uspět čtyři města a dvě obce. Mezi nimi například město Jeseník, které vysílá jednání zastupitelstva přes kabelovou televizi a zveřejňuje videozáznam zasedání na Internetu, město Zlaté Hory se svým online katalogem městské knihovny nebo obec Malá Morava, která vytvořila po vzoru obce Grygov (držitel dvou Zlatých erbů za rok 2008 a 2009) službu zasílání SMS a emailů o dění v obci.

Zlatého erbu se můžete zúčastnit i vy hlasováním pro cenu veřejnosti. Po vyplnění a odeslání formuláře vám příjde do vaší emailové schránky ověřovací email, který je třeba potvrdit. Uzávěrka příjmu hlasů pro krajské ceny veřejnosti je ve čtvrtek 25. 2. 2010 v 16:00. Za případné hlasy předem děkujeme.

Petr Kupka

Mohlo by vás také zajímat:

Rubrika: Co se děje v obci | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.