Halový turnaj v kopané

Publikováno 02. 03. 2010 v rubrice Sport « zpět « úvod

Halový turnaj v kopané - 1. místo FK HlubočkyV sobotu 27. února 2010 uspořádal Fotbalový klub Hlubočky ve sportovní hale v Hlubočkách již 7. ročník halového turnaje v kopané v kategorii starší žáci (ročník narození 1995, 1996).

Původně byl turnaj plánován pro 7 týmů, ale den před turnajem se ze zdravotních důvodů odhlásil tým FK Brodek u Přerova a tým z Moravského Berouna nakonec na turnaj nedorazil. Turnaje se tedy zúčastnilo 5 týmů: FK Hlubočky, Sokol Chomoutov, FK Šternberk, FK Autodemont Horka nad Moravou a FK Nové Sady.

Halový turnaj v kopanéFK Hlubočky na prvním místě

Turnaj se hrál systémem každý s každým. Hned od začátku turnaje bylo patrné, že o celkového vítěze si to rozdají ve vzájemném zápase naši borci s mužstvem ze Šternberku. Naši hráči postupně porazili Horku nad Moravou 3:2, Chomoutov 4:1, po dramatickém průběhu i Šternberk v poměru 3:2 a v posledním zápase nezaváhali s týmem Nových Sadů a vyhráli 4:2. Druhé místo v turnaji vybojoval FK Šternberk a na třetím místě skončil tým FK Nové Sady.

Halový turnaj v kopané - ceny pro vítěze

Nejlepším střelcem turnaje se stal Radek Sláma z FK Šternberk s 8 brankami, nejlepším brankářem byl vyhlášen Filip Pospíšil z FK Nové Sady a Tomáš Jirák z FK Hlubočky byl vyhlášen zaslouženě nejlepším hráčem turnaje.

Konečné pořadí turnaje straších žáků:

  1. FK Hlubočky (12 bodů)
  2. FK Šternberk (9 bodů)
  3. FK Nové Sady (6 bodů)
  4. Sokol Chomoutov (3 body)
  5. Horka nad Moravou (0 bodů)

V sobotu 13. března 2010 se ve sportovní hale v Hlubočkách uskuteční další halový turnaj v kopané, tentokrát v kategorii přípravek.

Ing. Tomáš Svozil - FK Hlubočky

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.