Halový turnaj starších žáků

Publikováno 23. 03. 2011 v rubrice Sport « zpět « úvod

V sobotu 19. března 2011 uspořádal Fotbalový klub Hlubočky ve sportovní hale v Hlubočkách další halový turnaj v mládežnické kategorii. Tentokrát se uskutečnil již 8. ročník halového turnaje starších žáků (kategorie 13 – 15 let).

Halový turnaj starších žákůLetošního turnaje se zúčastnilo 5 mužstev: SFK Nedvězí, Sokol Chomoutov, Sokol Doloplazy, FK Brodek u Přerova a domácí FK Hlubočky.

Turnaj se hrál systémem „každý s každým“ na 1 x 15 minut. Celkem s přehledem prošel turnajem domácí tým FK Hlubočky. Naši starší žáci dokázali všechna svá utkání vyhrát a získali celkem 12 bodů při skóre 19:6. Na druhém místě skončil tým FK Brodek u Přerova a třetí stupínek obsadili starší žáci z Nedvězí.

Halový turnaj starších žáků - FK HlubočkyDomácí tým získal ještě jedno ocenění, když se nejlepším střelcem turnaje stal Petr Sivanič.

Celé fotbalové dopoledne se neslo v duchu fair play a v průběhu turnaje nedošlo k žádné vážnější rozepři či zranění. K padesátce hráčů se v hale připojilo přibližně 25 dalších diváků především z řad rodičů hráčů.

Konečné pořadí turnaje:

  1. FK Hlubočky
  2. FK Brodek u Přerova
  3. SFK Nedvězí
  4. Sokol Chomoutov
  5. Sokol Doloplazy

Ing. Tomáš Svozil, FK Hlubočky

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.