Halový turnaj přípravek

Publikováno 15. 03. 2011 v rubrice Sport « zpět « úvod

V sobotu 12. března 2011 uspořádal Fotbalový klub Hlubočky ve sportovní hale v Hlubočkách již 6. ročník tradičního turnaje v halové kopané v kategorii přípravek (děti ve věku od 6 do 10ti let).

Halový tým přípravky FK HlubočkyVenku panovalo nádherné jarní počasí lákající k procházce, nicméně uvnitř haly probíhaly urputné boje nejmenších adeptů fotbalového umění. Turnaje se zúčastnilo 7 mužstev z regionu Olomouce: Sokol Náklo, Sokol Bohuňovice, FC Dolany, SK Velká Bystřice, SK Chválkovice, Sokol Chomoutov a domácí FK Hlubočky, v celkovém součtu si zde zahrálo celkem 65 fotbalistů.

K vidění i slyšení byl i hojný doprovod příbuzných a starších přátel hráčů, takže atmosféra některých zápasů byla docela bouřlivá a počet osob v hale se pohyboval kolem čísla 110.

Halový turnaj přípravekTurnaj se hrál systémem každý s každým. Celkem suverénně prošel turnajem tým z Bohuňovic, který dokázal pětkrát zvítězit a pouze jednou remizovat. Zaslouženě se tedy stal vítězem turnaje. Na druhém místě skončil tým Sokola Chomoutov, kdy jejich brankář v 5ti utkáních neobdržel ani jednu branku a pouze v jednom zápase s domácím týmem třikrát kapituloval. Třetí místo obsadil tým FC Dolany a bramborová medaile zůstala pro domácí FK Hlubočky.

Nejlepší hráči

Halový turnaj přípravekV individuálních oceněních se nejlepším hráčem stal Jakub Poláček ze Sokola Bohuňovice, nejlepším brankářem zaslouženě Jakub Zedníček ze Sokola Chmomoutov a nejlepším střelcem Pavel Staněk z FK Hlubočky, který dokázal vstřelit v průběhu turnaje 11 branek.

Všechna mužstva obdržela sladkou odměnu a mužstva na stupních vítězů i trofeje a věcné ceny.

Konečné pořadí turnaje:

  1. Sokol Bohuňovice
  2. Sokol Chomoutov
  3. FC Dolany
  4. FK Hlubočky
  5. Sokol Náklo
  6. SK Chválkovice
  7. SK Velká Bystřice

Ing. Tomáš Svozil, FK Hlubočky

Fotogalerie k článku:

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.