Halový turnaj přípravek v Hlubočkách

Publikováno 19. 03. 2012 v rubrice Sport « zpět « úvod

Za krásného slunečního dne v sobotu 17. března 2012 zorganizoval Fotbalový klub Hlubočky ve školní hale v Hlubočkách již 7. ročník halového turnaje v kategorii přípravek (ročník narození 2001 a mladší).

Halový turnaj přípravek - FK HlubočkyLetošního ročníku se zúčastnilo 8 mužstev: Sokol Bohuňovice, Sokol Náklo, Sokol Velký Újezd, FC Dolany, SK Chválkovice, SK Velká Bystřice, Juventus Bruntál a domácí FK Hlubočky. Celkem se do turnaje zapojilo 78 mladých fotbalistů a 1 mladá fotbalistka. Se všemi týmy přijely samozřejmě i realizační týmy v podobě minimálně jednoho trenéra, ale některé týmy doprovázela i skupinka fanoušků, takže atmosféra v hlubočské hale byla v některých fázích turnaje velmi bouřlivá. V průběhu turnaje bylo k vidění hodně zaujetí a urputnosti v osobních soubojích, ale u některých hráčů už se objevovala i technická vyspělost a fotbalové myšlení.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin, ve kterých hrál každý s každým, dva nejlepší týmy pak postupovaly do semifinále. Po urputných bojích nakonec ze skupiny A postoupil tým Sokola Bohuňovice a SK Chválkovice a ze skupiny B Juventus Bruntál a FC Dolany.

Halový turnaj přípravek - soutěž v koníčkování

Dovednostní soutěže

Zpestřením mezi boji v základních skupinách a zápasy o konečné umístění bylo několik dovednostních soutěží. Ve střelbě na přesnost byl nakonec nejúspěšnější Michal Hanel z Juventusu Bruntál, slalomovými tyčemi nejrychleji proletěl Vojtěch Makový také z Juventusu Bruntál a v koníčkování byl o jeden dotyk zručnější Štěpán Outlý z FC Dolany.

Výsledky turnaje

V prvním semifinále mezi týmy z Bohuňovic a Dolan branka nepadla, a tak rozhodovaly pokutové kopy. Jednotliví střelci se předháněli ve svých výkonech, ale nakonec byli šťastnější fotbalisté z Bohuňovic. Ve druhém semifinále porazil Juventus Bruntál SK Chválkovice 1:0.

Halový turnaj přípravekPoslední série zápasů rozhodla o konečném umístění. V boji o 7. místo porazil Velký Újezd Velkou Bystřici až na penaltový rozstřel. Penalty rozhodovaly také boj o 5. místo, kdy fotbalisté z Nákla přestříleli domácí FK Hlubočky. Zápas o třetí místo byl jediný, který nerozhodovaly pokutové kopy – v boji poražených semifinalistů zvítězil FC Dolany nad Chválkovicemi 2:0. Celkového vítěze stanovily také až penalty. Mladíci z Bohuňovic nakonec přestříleli své vrstevníky z Bruntálu a slavili obhajobu prvenství v turnaji.

Na závěr turnaje byly uděleny rovněž individuální ceny. Nejlepším střelcem turnaje se stal Michal Hanel z Juventusu Bruntál, nejlepším brankářem byl vyhlášen Roman Divjak ze Sokola Náklo a jako nejlepší hráč byl oceněn Kryštof Daněk z SK Chválkovice.

Ceny pro vítězeKonečné pořadí turnaje:

  1. Sokol Bohuňovice
  2. Juventus Bruntál
  3. FC Dolany
  4. SK Chválkovice
  5. Sokol Náklo
  6. FK Hlubočky
  7. Sokol Velký Újezd

Ing. Tomáš Svozil, FK Hlubočky

Mohlo by vás také zajímat:

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.