Fotbalový víkend v Hlubočkách

Publikováno 13. 09. 2010 v rubrice Sport « zpět « úvod

Uplynulý víkend přinesl v Hlubočkách dvě domácí fotbalová utkání, ve kterých se v sobotu 11. 9. 2010 střetly týmy “A” družstva FK Hlubočky s SK Velká Bystřice a v neděli “B” tým FK Hlubočky s SFK Nedvězí.

Zápas FK Hlubočky - SK Velká Bystřice

FK Hlubočky – SK Velká Bystřice 2:2 (1:2)

Sobotní prestižní zápas byl zároveň prvním derby v novodobé historii obou družstev. Utkání navštívilo okolo 500 diváků, což je na místní poměry nadprůměr. Fandit přišli i nejvyšší představitelé mikroregionu Bystřička – starostové a místostarostové přilehlých obcí, v hledišti byl také hejtman Olomouckého kraje Martin Tesařík.

První gól vsítil hráč domácího mužstva Bronislav Pudil a potěšil tak početné publikum z Hluboček. Hráči Velké Bystřice se ovšem nenechali zaskočit a ve 27 min. se jim podařilo prostřednictvím Najmana vyrovnat. Dále se po jednom centru do vápna hostí povedlo skórovat i Jiřímu Henkelovi, rozhodčí ovšem branku neuznal. Do konce prvního poločasu padla ještě jedna branka, když se po zmatku v obraně podařilo dát Hlubočákům vlastní gól.

Hejtman a starostové na zápase FK Hlubočky - SK Velká BystřiceDo druhého poločasu nastoupili domácí se dvěma změnami v sestavě a na herním projevu to bylo výrazně znát. Zanedlouho dostali soupeře pod tlak a při jednom rohovém kopu vyrovnal přesně umístěnou hlavičkou Jiří Frýdek v 72. min. Otevřená hra v druhé části utkání přinesla na obou stranách řadu šancí a pěkných fotbalových momentů. Na konci zápasu se už ale ani jednomu z mužstev nepodařilo skórovat a utkání tedy skončilo spravedlivou remízou 2:2.

Zápas FK Hlubočky - SK Velká BystřiceOba týmy mají po 6 odehraných zápasech stejný počet 8 bodů a patří jim 6. resp. 7. místo v tabulce. Další utkání bude hrát FK Hlubočky dne 18. 11. 2010 v Července.

FK Hlubočky “B” – SFK Nedvězí 0:1 (0:1)

V neděli dopoledne odehrálo své další mistrovské utkání také “B” mužstvo FK Hlubočky, které hostilo hráče SFK Nedvězí. Tento zápas provázela řada nefotbalových situací a nefér hra. Domácí fotbalisté nakonec podlehli soupeři v dramatickém souboji 0:1.

Bohužel hostující hráči si neodpustili ani provokaci fanoušků, ti nedokázali udržet nervy na uzdě, a po zápase se strhla hromadná bitka, kterou musela řešit dokonce Policie ČR.

(ppl)

Fotogalerie k článku:

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.