Fotbalisté Hluboček rozdrtili Dub nad Moravou 6:0

Publikováno 19. 10. 2008 v rubrice Sport « zpět « úvod

Roman Šperka - FK HlubočkyFK Hlubočky v sobotu 19. 10. 2008 uštědřili na domácím hřišti svému soupeři z Dubu nad Moravou krutou porážku 6:0. Byl to přitom zápas sezóny a souboj o první příčku tabulky, kde obě mužstva získala po 10 odehraných zápasech shodný počet bodů (23) - Dub vedl jen pouze díky vyššímu skóre.

Domácí fotbalisté měli soupeřům co vracet. Při posledním utkání na hřišti v Dubu nad Moravou totiž rozhodčí svým ne příliš vyrovnaným výkonem naše mužstvo „zařízli”.

Úvod zápasu se povedl Hlubočkám dokonale. Již v druhé minutě se podařilo Antonínu „Meliňu” Melichárkovi vsítit branku. Tento hráč potom během utkání skóroval ještě dvakrát a završil tak svůj hattrick. Ve 20. minutě už domácí vedli 3:0 a o osudu zápasu bylo v podstatě rozhodnuto. Výsledek poločasu skončil k překvapení všech 4:0.

Hombok Funs - fanoušci FK HlubočkyVe druhé půli si už  Hlubočky víceméně hlídali výsledek a užívali si skvělou atmosféru, kterou jim fanoušci připravili. Ostatně možná právě místní „Fans” svým hlasitým povzbuzováním znervóznili hostujícího gólmana natolik, že inkasoval několik zbytečných branek. Do konce zápasu padly ještě dva góly a mohlo se jít slavit vítězství 6:0.

Střelici zápasu:
Antonín Melichárek (3)
Zdeněk Krajc (2)
Roman Šperka (1)

Utkání sledovalo přibližně 150 platících diváků. Do konce podzimní sezóny zbývají 3 zápasy. Příští zápas odehraje FK Hlubočky v Pasece.