Fotbalisté FK Hlubočky vyhráli ligu a postoupili do vyšší soutěže

Publikováno 13. 06. 2011 v rubrice Co se děje v obci, Sport « zpět « úvod

Zápas Slovan Černovír - FK HlubočkyNedělní zápas 12. 6. 2011 byl rozhodujícím pro postup A mužstva FK Hlubočky do 1. A soutěže krajského přeboru. V Černovíře čekal fotbalisty poslední souboj sezóny o udržení prvního postupového místa v tabulce.

Za nepříznivého počasí začalo utkání lépe pro domácí družstvo z Černovíra, které využilo zmatků a nepřesností na mokrém terénu a ujalo se po rychlém úniku jednoho z útočníků vedení 1:0. Do poločasu se po několika šancích povedlo fotbalistům Hluboček za neutuchajícího povzbuzování Hombok fans srovnat skóre - gól dával Jiří Frýdek.

Zápas Slovan Černovír - FK HlubočkyDruhý poločas byl ve znamení očekávání a nervozity, tribuna zaplněná především červenobílými fanoušky hnala fotbalisty do dalších akcí. Při jednom centru za obranu soupeřů se dostal Antonín Melichárek do vápna před domácího brankáře, kterému nezbylo nic jiného, než zastavit hlubočského ostrostřelce nedovoleným zákrokem. Nařízenou penaltou rozhodl zápas sám faulovaný “Meliňu” a potvrdil tak, že je s 28 body nejlepším kanonýrem v soutěži.

Homok FansHlubočky díky tomuto vítězství vyhrály ligu a postoupily do 1. A soutěže. Další informace o postupu a celé fotbalové sezóně zveřejníme v jednom z dalších článků na webu.