FKH otočil zápas s Dubem n. Moravou a upevnil si 1. místo v tabulce

Publikováno 01. 09. 2011 v rubrice Sport « zpět « úvod

Čtvrtý zápas fotbalové podzimní sezóny přivedl ve středu 31. 8. 2011 na hřiště FK Hlubočky soupeře z Dubu nad Moravou. Jednalo se o dohrávku prvního kola, které bylo odloženo kvůli nepřízni počasí.

Hlubočky letos postoupily do I. A třídy krajského přeboru a doposud se jim daří s plným počtem bodů navázat na úspěchy z minulého ročníku.

Tentokrát ovšem první poločas patřil sokolíkům z Dubu, kteří těžili z chyb domácích hráčů a dostávali se do nebezpečných brejků. Řadu z nich zlikvidoval výborný brankář Tomáš Plch. Z jednoho takového průniku za obranu se ale Dubu podařilo skórovat a do šaten se šlo s výsledkem 0:1.

Jakub Stloukal - FK HlubočkyDruhá půle už byla z pohledu FKH lepší, přesto se dlouho nedařilo vyrovnat náskok hostujícího týmu. Zlom přišel až na konci zápasu, kdy trenér postupně poslal na hřiště tři nové hráče, kteří zařídili vítězství domácích. Nejprve 5 min. před koncem střídající Jakub Stloukal srovnal na 1:1 a v závěru pak zařídil konečnou výhru 2:1 z rohového kopu Jiří Frýdek.

Vítězství znamená po čtyřech kolech 12 bodů a první místo v tabulce s náskokem tří bodů na ostatní soupeře.

I když se hrálo tentokrát nezvykle ve středu, byla návštěvnost fanoušků na hřišti hojná. Příští zápas odehraje FK Hlubočky 4. 9. 2011 v Čechovicích. Další info na www.fkhlubocky.cz.