FK Hlubočky - Spartak Lipník nad Bečvou 1:2 (1:1)

Publikováno 24. 04. 2013 v rubrice Sport « zpět « úvod

V prvním jarním mistrovském utkání fotbalové sezóny 2012/13 na domácím hřišti jsme měli za soupeře velmi kvalitní mužstvo z Lipníka. Utkání se hrálo za chladného a větrného počasí, terén byl velmi těžký, nicméně diváků přišlo i v neutěšeném čase dostatek a v 16 hodin utkání začalo.

Zápas FK Hlubočky - Spartak Lipník n. B.Do utkání jsme nastoupili v základním rozestavení 1-4-5-1. Začátek byl z naší strany velmi aktivní, soupeře jsme dostali pod tlak a vytvářeli jsme si brankové příležitosti, ale neuměli jsme je bohužel zúročit. První branka padla v 21. minutě po standardní situaci, kterou zahrával Kouřil, po skrumáži před soupeřovou brankou se dostal k míči Henkl a zblízka skóroval.

Po vstřelené brance jsme měli ještě několik příležitostí (největší Goldscheid O.), ale ani jedna neskončila brankou. Soupeř toho využil ve 30. minutě, kdy z rychlého protiútoku srovnal skóre na 1:1. Stejným skórem skončil první poločas.

Zápas FK Hlubočky - Spartak Lipník n. B.Ve druhé půli jsme se snažili strhnout vítězství na naši stranu, ale soupeř se dobře bránil a podnikal rychlé protiútoky, ze kterých vytěžil v 63. minutě vedoucí branku. Naše mužstvo po obdržené brance ještě zvýšilo aktivitu, ale nepřálo nám štěstí, a tak jsme i po třech vyložených příležitostech gól nevstřelili a první jarní utkání doma jsme prohráli 1:2.

Přes porážku jsme odehráli na těžkém terénu velmi kvalitní utkání, ve kterém jsme nezaslouženě prohráli. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za poctivý a pracovitý výkon, který bohužel nepřinesl ovoce v podobě bodů.

Sestava FK Hlubočky: Kolář, Šperka P. (78. Krbeček), Bahounek, Goldscheid M., Kouřil, Dulin, Goldsheid O. (68. Andrés), Henkl, Ferenčík, Stloukal, Nguyen M.