FK Hlubočky - SK Nové Sady 3:4

Publikováno 18. 04. 2011 v rubrice Sport « zpět « úvod

Zápas FK Hlubočky - SK Nové SadyV sobotu 16. dubna 2011 podlehl v dramatickém zápase o první místo tabulky tým FK Hlubočky hostům z Nových Sadů 3:4.

Čtvrté utkání jarního kola začalo pro domácí hráče z Hluboček výborně, když hned v první minutě vsítil první gól Jiří Frýdek. Hostům se však v polovině poločasu podařilo po standardní situaci vyrovnat a do šaten se šlo za stavu 1:1.

Zápas FK Hlubočky - SK Nové SadyÚvod druhé části zápasu patřil opět hostujícímu týmu. Nové Sady vstřelily druhou branku a dostaly se tak do vedení, které po několika minutách navýšily o další gól.

V další části utkání padly ještě tři branky, z toho dvě penalty proměnil za domácí hráče Antonín Melichárek. Ani to bohužel nestačilo na vyrovnání a zápas skončil 3:4.

Tímto výsledkem se SK Nové Sady dotáhl na první místo v tabulce, které doposud patřilo FK Hlubočky, a vede nyní o skóre se shodným počtem 38 bodů.

Pozvánka na derby do Velké Bystřice

Příští zápas odehraje FK Hlubočky v neděli 24. 4. před Velikonocemi ve Velké Bystřici. Fanoušci naplánovali pochod na toto utkání. Sraz bude v Hostinci v Údolí (U Potkána) mezi 13-14 hod. Odchod do Velké Bystřice po cyklostezce je plánován cca na 14:30 hod. Zápas začíná v 16:30 hod.