Fanoušci FKH pochodovali do Velké Bystřice pro vítězství 2:1

Publikováno 25. 04. 2011 v rubrice Sport « zpět « úvod

Na zápas do Velké Bystřice napochodovalo po cyklostezce více než 50 červenobílých fanoušků a hráčů FK Hlubočky. Zde se Homok Fans dočkali vítězství svého týmu 2:1 ve velikonočním derby na horké půdě sousedního města.

Pochod Hombok Fans na vítězný zápas do Velké BystřicePrvní dějství nahrávalo domácímu mužstvu, které vedlo v poločase po odpísknuté ruce v pokutovém území a proměněné penaltě 1:0. Za Hlubočky srovnával v druhém poločase také po penaltě Antonín Melichárek. FKH dohrávali v 10 hráčích, když Pavel Šperka obdržel červenou kartu, přesto se krátce před koncem utkání podařilo vsítit Jířímu Henklovi vítězný gól.

Svůj podíl na vítězství a získání cenných 3 bodů pro boj o první místo v tabulce má jistě také početné publikum FK Hombok Fans, kteří celou dobu neúnavně fandili a skandovali.

Fotogalerie: Velká Bystřice - FK Hlubočky 1:2 (1:0)

Rubrika: Sport | Téma:
Možnosti sdílení: Více |