Dotace pro zemědělce, cestovní ruch a mikropodniky

Publikováno 12. 10. 2010 v rubrice Informace z okolí, Zprávy z úřadu « zpět « úvod

Program rozvoje venkovaRádi bychom upozornili potenciální žadatele, že v nejbližší době dojde k oficiálnímu vyhlášení 6. Výzvy k předkládání projektů v souladu se strategickým plánem LEADER.

Předpokládaný termín pro příjem žádostí je 22. listopadu - 10. prosince 2010. Hlásit se mohou žadatelé o dotaci z okruhu zemědělských podnikatelů - Fiche 1, cestovního ruchu - Fiche 3 a mikropodniků - Fiche 4. Pro každou z Fichí je předběžně alokovaný 1 mil. Kč.  Podrobné informace naleznete ihned po schválení výzvy na stránkách Bystřičky, o.p.s. www.masbystricka.cz.

Prosíme zájemce o dotaci, aby co nejdříve kontaktovali manažerku MAS Petru Janišovou na tel. čísle 724 588 832, případně na mailové adrese: janisova@masbystricka.cz. Administrativní příprava projektů může být v některých případech poměrně náročná a je třeba ji zahájit v časovém předstihu.

Školení pro žadatele, zaměřené na problematiku zpracování projeků se uskuteční 26. října 2010 v 16.00 hod v zasedací místnosti Městského úřadu ve Velké Bystřici. Svoji účast prosím nahlaste na výše uvedeném kontaktu.

Příloha:

Sekretariát MAS Bystřička, o.p.s.

Rubrika: Informace z okolí, Zprávy z úřadu | Téma: ,  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.