Dětský maškarní karneval ZŠ Mariánské Údolí

Publikováno 01. 03. 2012 v rubrice Školy a školky « zpět « úvod

I letos jsme se sešli s dětmi, rodiči, prarodiči a dalšími přáteli naší školy na již tradičním dětském maškarním karnevalu, který se konal na sále Kulturního domu v Mariánském Údolí. Ačkoliv karneval začínal až v 14:30 hod., již od dvou hodin stály přede dveřmi zástupy nedočkavých dětí, které se těšily na odpoledne plné her a zábavy.

Vítězné masky na karnevaleJakmile nás přivítala paní ředitelka, chopil se mikrofonu šašek Viky z agentury BAVI, který nám oznámil, co nás čeká a nemine. Tentokrát si pro děti připravil program s názvem Cesta kolem světa, během kterého společně procestovali například Ameriku, Slovensko, Německo a dokonce Čínu, kde se pokoušeli postavit Čínskou zeď. Děti si se šaškem zatančily, zazpívaly, zasoutěžily a užily si spoustu legrace. Zpestřením programu bylo vystoupení děvčat z taneční skupiny RYTMUS Olomouc.

Karneval ZŠ Mar. ÚdolíBěhem celého odpoledne se po sále pohybovala tajná porota, která měla za úkol vyhodnotit tři nejlepší masky, což byl opravdu těžký úkol, protože jich byla k vidění opravdu spousta. Poletovaly nám tam krásné berušky, tančily víly a princezny, také se zde objevila spousta pirátů, ale těch jsme se bát nemuseli, protože jsme byli pod ochranou superhrdinů. Zavítali mezi nás i motýl Emanuel, Maková panenka, Červená Karkulka a mnoho dalších nádherných masek. Ale bohužel, mohly vyhrát jen 3 nejlepší, a tak se o krásné a jistě dobré dortíky podělili trpaslík Šmudla, cikánka a dvojice Noc a Den.

Po vyhodnocení masek následovala tombola, která jistě udělala radost mnoha dětem. A ty, jimž se nepoštěstilo, mohly zahnat smutek na diskotéce, což se jim zajisté povedlo, protože všichni domů odcházeli s úsměvy na tvářích.

Rádi bychom ještě jednou poděkovali všem sponzorům za dary do tomboly a všem maminkám, které nám připravily občerstvení nebo pomáhaly v baru.

Michaela Niklasová, ZŠ Mariánské Údolí

Video z karnevalu:


Autor: Jaroslav Polcer

Fotky z karnevalu:


Autoři: Ludmila Erbesová, Marek Ryšavý, Josef Čep

Rubrika: Školy a školky | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.