Den otevřených dveří v domově důchodců

Publikováno 14. 10. 2009 v rubrice Co se děje v obci « zpět « úvod

Ve čtvrtek 1. 10. 2009 se konal v Domově důchodců Hrubá Voda „Den otevřených dveří”. Na prohlídku zařízení byla pozvána veřejnost i bývalí zaměstnanci zařízení.

Den otevřených dveří v domově důchodcůZahájení bylo stanoveno na devátou hodinu ranní a zakončeno po 16 hodin. V kulturní místnosti bylo pro pozvané hosty připraveno občerstvení, kde si všichni společně zavzpomínali na časy, kdy sami pracovali v tomto zařízení. S prohlídkou zařízení byli jak návštěvníci, tak i bývalí zaměstnanci velmi spokojeni a odcházeli s dobrou náladou.

Proběhla i výstava výrobků, na kterých se vlastní prací podíleli uživatelé sociálních služeb. Výrobci se dočkali náležitého ocenění, které si svou prací zasloužili. Zároveň se v tento den oslavoval Mezinárodní den seniorů. Při té příležitosti byli v odpoledních hodinách pozváni manželé Černovští z hudební skupiny Magnet, kteří uživatele poctili svým zpěvem a hrou na klávesy.

Pro všechny bylo také připraveno občerstvení. Senioři se rádi přidali ke zpěvu, někteří dokonce i k tanci. Hudební představení vykouzlilo na tvářích všech uživatelů, ale i ostatních přihlížejících, úsměv. Všichni byli nadšeni a těší se na další podobnou událost. „Den otevřených dveří” bude probíhat každý rok a my vřele uvítáme každého návštěvníka, který si bude chtít naší zařízení prohlédnout.

Mgr. Iva Pospíšilová, sociální pracovnice DD Hrubá Voda

Rubrika: Co se děje v obci |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.