Coca Cola Cup 2008

Publikováno 25. 05. 2008 v rubrice Školy a školky « zpět « úvod

Coca Cola Cup 2008V letošním ročníku soutěže Coca Cola Cup jsme po dlouhé době byli nuceni hrát kvalifikační utkání. Los nám přisoudil soupeře téměř tradičního - ZŠ Velký Újezd. Pořadatelem utkání jsme organizátory byli stanoveni my.

Prvním problémem byl termín - utkání bylo třeba odehrát do 9. března. Protože terény byly zatím špatné, dohodli jsme se se soupeřem, že budeme hrát na umělé trávě v Hlubočkách - Dukle. Dohodli jsme se na začátku v 11 hodin a menším počtu hráčů. To, co nikdo z nás nemůže ovlivnit, je počasí. Předpověď meteorologům bohužel vyšla na sto procent - lilo jako z konve, foukal nepříjemný vítr a ochladilo se.

Po vyrovnaném první poločase se ve druhém projevila naše převaha a větší touha po vítězství.¨
Hlubočky - Velký Újezd 3 : 0 (1 : 0)
branky: Dreiseitel, Navrátil, Menša

Naši reprezentanti:
Hrálo se v sestavě 6 + 1 a vystřídali se opravdu všichni.
Menša, Najman, Macháček, Baďura, Dreiseitel, Liďák, Andres, Meluzín, Navrátil, Langer, Jirák.

Postupem do 1. kvalifikačního kola se podařilo splnit náš cíl, čekali jsme, koho nám los přisoudí. Podle očekávání jsme jeli do Olomouce a měli se utkat se třemi olomouckými školami - ZŠ Holečkova, ZŠ Helsinská a ZŠ Stupkova.

Počasí nám letos opravdu moc nepřálo a 23. duben nebyl zrovna nejteplejším dnem. Hrálo se na hřišti SŠ polytechnické Rooseveltova a od Moravy foukal studený vítr. Ubylo nám nakonec jedno utkání, protože ZŠ Stupkova se nedostavila. Naše oba zápasy byly jako den a noc, první jsme prohráli děsivým skóre 8:0 se ZŠ Holečkova, ZŠ Helsinská jsme naopak porazili 7:1. Nakonec jsme obsadili krásné druhé místo, ale zároveň to byl konec našeho letošního účinkování v soutěži.

1. ZŠ Holečkova
2. ZŠ Hlubočky 
3. ZŠ Helsinská
4. ZŠ Stupkova

Naše soupiska: Menša - Macháček, Baďura, Andres, Najman - Langer, Meluzín, Navrátil, Dreiseitel - Jirák, Liďák; Schneider, Ponikelský, Malínek, Petrásek
Naši střelci: 2 Liďák, Jirák, Macháček, Schneider

Všem hráčům patří poděkování za dobrou reprezentaci školy.

Mgr. Jarmila Morkesová
ZŠ Hlubočky

Rubrika: Školy a školky | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.