Černá kronika březen - duben 2008

Publikováno 10. 05. 2008 v rubrice Černá kronika, policie a hasiči « zpět « úvod

Dechová zkouška řidičůPolicie provedla dechové zkoušky

Ve dnech 21. 3. a 19. 4. provedla obecní policie kontrolu v restauracích na požívání alkoholických nápojů u řidičů motorových vozidel a nezletilých. Dechovou zkouškou byl zjištěn alkohol u dvou nezletilých a jednoho řidiče.

Vloupal se do hasičské zbrojnice

Ve čtvrtek 27. 3. došlo k vloupání do hasičské zbrojnice v  Dukle. Událost oznámila všímavá občanka, které touto cestou děkujeme. Pachatel vyrazil skleněnou výplň okna a poté vnikl dovnitř, kde se mimo jiné pokoušel vypáčit trezor, což se mu nepodařilo.

Krádež motocyklu

Zatím neznámému pachateli se podařilo ze dne 4. 4. na 5. 4. odcizit uzamčený motocykl, který byl zaparkovaný na sídlišti v Mariánském Údolí. Majiteli tak vznikla škoda ve výši 15 000,- Kč. 

Boural bez řidičáku

Závažnou dopravní nehodou, ke které došlo na Hrubé Vodě u domova důchodců, skončila jízda bez řidičského průkazu. Řidič nezvládl řízení a narazil do stromu. Policie ho už dříve přistihla při jízdě bez ŘP a obvinila jej z trestného činu.

Vykradli dům

V úterý 22. 4. vykradli dva pachatelé rodinný dům na Hrubé Vodě. Vkradli se do domu, zatímco majitelé byli na dvorku, a odcizili finanční hotovost ve výši 45 000,- Kč.

Kradli ve ski areálu

V neděli 27. 4. došlo k vloupání do Ski areálu Hlubočky. Lupiči vnikli do unimobuňky a odcizili pilu, křovinořez, dvě autobaterie a také naftu ze stavebního stroje. Majiteli vznikla škoda 43 000,- Kč.

Zloději barevných kovů udeřili na hřbitově

V sobotu 26. 4. bylo na obecní policii oznámeno, že zloději barevných kovů opět řádí na místním hřbitově. Tentokrát se jednalo o krádež rámečků držících sklo, za kterými se umísťují urny s ostatky nebo fotografie. Rámečky chyběly na třech hrobech v urnovém háji.

(kup)

Rubrika: Černá kronika, policie a hasiči | Téma: ,  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.