Arabela Team po dvou letech znovu v Hlubočkách

Publikováno 09. 08. 2008 v rubrice Přehled akcí « zpět « úvod

Pavel TrávníčekFotbalový klub Hlubočky ve spolupráci se sportovní agenturou Arabela pořádá v sobotu 30. srpna 2008 celodenní sportovně-kulturní show. Po dvou letech přijede do Hluboček opět tým známých osobností pod hlavičkou ArabelaTeam, aby nám ukázal, že to umí nejen na pódiu, ale i na sportovním poli.Celá akce je tradičně rozdělena do dvou částí a to na sportovní odpoledne a podvečer s humorem.

První část bude probíhat v areálu FK Hlubočky a program začíná již dopoledne mistrovskými zápasy našich žákovských mužstev. Poté bude následovat přátelský zápas bývalých hráčů FK Hlubočky s vybraným soupeřem. Od 15.20 hod. je na programu hlavní bod této části, fotbalový zápas, ve kterém se představí členové Arabela Teamu proti výběru Hluboček. Tento zápas bude sehrán netradičně na 3 třetiny a v jedné třetině opět vyběhne na hrací plochu za tým Hluboček sličná dívčí jedenáctka. Přestávky budou vyplněny vystoupením taneční skupiny Rytmus a proběhnou pokutové kopy na Romana Skamene. V jednání je rovněž vystoupení mažoretek.

Druhá část proběhne v letním amfiteátru Na letním v Mariánském Údolí. Začátek je stanoven na 18.00 hod. a na programu je více než tříhodinové kulturní představení členů ArabelaTeam plné písniček, vyprávění a scének.

Svůj příjezd do Hluboček v rámci ArabelaTeamu přislíbili: Petr Vondráček (zpěvák, herec, moderátor), Pavel Trávníček (herec), Zdeněk Srstka (herec, kaskadér), Roman Skamene (herec), Standa Hložek (zpěvák), Jaroslav Sypal (herec), Petr Jablonský (imitátor), Martin Tankwey (zpěvák), Marcela Holanová (zpěvačka), Míša Nosková (zpěvačka), Petr Zvěřina (exvyvolený) a v jednání je ještě příjezd jedné fotbalové osobnosti.

Fotbalový klub Hlubočky zve všechny příznivce dobrého humoru, kterého jistě složení ArabelaTeamu slibuje vrchovatě.

Ing. Tomáš Svozil

Rubrika: Přehled akcí |  
Možnosti sdílení: Více |

Kalendář akcí a událostí v Hlubočkách:

Komentáře k článku (2)

  1. lollky (19.08.2008 - 21:59) odpovědět IP: 78.102.28.68

    No PROSTE WOSTUDA PRO HLUBOČKY!!!

    1. joplé (27.08.2008 - 17:58) odpovědět IP: 194.213.42.149

      To ty jsi ostuda pro Hlubočky!

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.