30. veřejné zasedání Zastupitelstva obce Hlubočky

Publikováno 01. 10. 2009 v rubrice Rada a zastupitelstvo « zpět « úvod

Ve středu 30. září 2009 se uskutečnilo 30. zasedání ZO Hlubočky. Přítomno bylo pouze 8 zastupitelů, kteří schvalovali mimo jiné i program zasedání.

Zastupitel Josef HrbekZastupitel pan Hrbek přednesl pozměňovací návrhy – doplňky - k předloženému programu jako např. projednání vybudování nájezdů na chodníky, opravu opěrné zdi na sídlišti v Mariánském Údolí nebo veřejné poděkování redakční radě Zpravodaje za úspěch v celostátní soutěži Otevřeno x Zavřeno. Tyto jeho návrhy však nebyly schváleny.

Při tak malé účasti zastupitelů (pro schválení je zapotřebí 8 hlasů zastupitelů) pak stačí, aby se jeden zastupitel zdržel nebo byl proti a návrh není přijat. Později se počet zastupitelů zvýšil na 9. Byl schválen úkol pro odbor SMV na zpracování prováděcího projektu rekonstrukce školní zahrady v Mariánském Údolí, která by se mohla provést v roce 2010, pokud budou k dispozici finanční prostředky, resp. pokud obec získá na tuto akci nějakou dotaci.

Zastupitelka Bc. Jana PastorováZastupitelé schválili navržená rozpočtová opatření, odměnu fotokronikáři obce a dodatky ke smlouvám o dotacích z ROP a připomínkovali nájemní smlouvu na Vinárnu Na Letním v Mariánském Údolí. Dále projednali a vzali na vědomí zprávu kontrolního výboru.

Další body programu včetně případné všeobecné diskuse nebylo možno projednat, neboť z jednání odešli dva zastupitelé, čímž klesl počet přítomných zastupitelů na 7 a zasedání muselo být ukončeno.

Leopold Bubeníček

Rubrika: Rada a zastupitelstvo | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (2)

  1. zetková (01.10.2009 - 20:37) odpovědět IP: 88.146.150.2

    Bylo přítomno : 8 minus dva není 7

    Bylo jich opravdu 9.

  2. leopold bubeníček (02.10.2009 - 6:49) odpovědět IP: 88.102.11.243

    Při zahájení jednání bylo přítomno pouze 8 zastupitelů, později se zvýšil počet na 9 - v článku je to naprosto jasně uvedeno. Občané se o tomto mohou přesvědčit dodatečně, jakmile OÚ zveřejní zápis.

    Bubeníček

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.