17. ročník cyklo-turistické akce Bílý kámen 1. 5. 2010

Publikováno 27. 04. 2010 v rubrice Přehled akcí « zpět « úvod

V sobotu 1. května 2010 se uskuteční v pořadí již XVII. ročník cyklo-turistické akce Bílý kámen. Cyklistům i pěším turistům bude opět po roce umožněn přístup do zajímavých míst jinak celoročně uzavřeného vojenského prostoru Libavá.

Bílý kámen na Libavsku - zdroj: www.akcebilykamen.czTato akce se těší mezi cyklisty velké oblibě. V loňském roce se výletu na Libavsko zúčastnilo rekordních 6 303 jedinců. Letos navíc pořadatelé přichystali pro všechny účastníky novou mapu s novými trasami.

Veškeré potřebné informace můžete získat na webu www.akcebilykamen.cz. Naleznete tam mimo jiné propozice akce a aktualizované zpravodaje v elektronické podobě, které se týkají organizace, hodnocení účastníků, informace o počasí, o minulých ročnících, fotogalerie a mnoho dalších věcí - např. pověst o Bílém kameni.

V době konání akce budou posíleny vlakové spoje. Obec Hlubočky opět pořádá v této souvislosti autokarový zájezd na Bílý kámen, který je určen zejména pro seniory a rodiče s malými dětmi. Zájemci se mohou přihlásit na Obecním úřadě v Hlubočkách.

Nařízení o povinnosti používat cyklistickou přilbu:

Pořadatelé upozorňují všechny účastníky na vydané Nařízení přednosty Újezdního úřadu Libavá, které během akce určuje povinnost všech cyklistů používat ve vojenském prostoru cyklistickou přilbu.

Akce Bílý kámen - zdroj: www.akcebilykamen.czDalší informace, odkazy a reference:

Mohlo by vás také zajímat:

Video: Bílý kámen 1. 5. 2009

Video znázorňuje přírodu v oblasti Vojenského prostoru Libavá při loňském ročníku cyklo-turistické akce Bílý kámen.

Rubrika: Přehled akcí | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Kalendář akcí a událostí v Hlubočkách:

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.