1. ročník Memoriálu Vladimíra Heitela

Publikováno 12. 04. 2011 v rubrice Sport « zpět « úvod

S laskavým svolením paní Heitelové uspořádal oddíl stolního tenisu z Mariánského Údolí v neděli 10. dubna 2011 první ročník Memoriál Vladimíra Heitela – dlouholetého člena oddílu, několikanásobného vítěze vánočního i velikonočního turnaje neregistrovaných hráčů.

Dlužno podotknout, že Vláďa vítězně bodoval také v utkáních mikroregionu i za jeho hranicemi. A to i v době, kdy se u něj přihlásila ošklivá nemoc. S obrovskou vůlí porážel nejen ji, ale hlavně všechny své sebetěžší soupeře. Ještě před Vánocemi se mu podařilo získat vítězný pohár. V neděli obrazně předal vítězství jinému borci.

Účastníci 1. ročníku Memoriálu Vladimíra HeitelaJak to tedy bylo?

Na turnaji jednotlivců se sešlo 18 hráčů, své zastoupení mělo i „slabší pohlaví“ – šikovnou mladou paní Sovovou. Minutou ticha jsme uctili památku Vládi, ale potom už nastaly hodiny bojů. Ty byly líté, ale férové. Hráči a diváci obdivovali celou řadu hodnotných utkání, všichni (přičemž se nechci dotknout jejich věku) hráli jako zamlada – či o život. Kdo tedy vystřídal minulého vítěze?

Po velice těsném a nervy drásajícícím finále doslova o několik míčků zvítězil David Šolc nad Karlem Hatašem.

Další pořadí bylo následující:

  • 2. místo Luboš Knol
  • dále Henkel, Číhalík, Kryl, Zona, Sova, Pavlovec, Čtvrlík, Jašek, Ogrocki, Vodička, Vít, Sovová, Šindler, Večerka, Továrek

Ceny pro vítězeTurnaj se uskutečnil pod laskavou patronací obce Hlubočky, kromě ní i díky sponzorům – Mory Moravie, pana Moravce (hospůdka na sídlišti), p. Henkela, Večerky pí. Škrdové. Pokud jsem někoho zapomněla uvést, nebyl to úmysl a já mu tím pádem omlouvám

Nelze nevzpomenout na vzorné organizační vedení manželů Hatašových a p. Henkela (i za fotografické zdokumentování), vedení a uklízečce kulturního domu – díky lidi – a příště zas.

Myslím si, že turnaj se stal nejen důstojnou vzpomínkou na našeho kamaráda, ale i tečkou za letošní sezónou “tabletennistů”. A ještě jednu radost mohli hráči zažít – po sdělení, že obec po několika letech snad letos vybuduje tolik potřebné sociální zázemí, které bude využíváno při různých akcích na jevišti kulturního domu. I za to předem děkujeme.

Za všechny – Věra Zetková

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.